Fly4free.pl

Wypoczynek na Karaibach: 7 dni w Dominikanie za 2988 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu

2988 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nick N A / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i tegoroczny urlop spędź w rajskiej scenerii Karaibów. Bajeczne plaże, krystalicznie czysta woda, dodatnie temperatury oraz dużo słońca – tego możesz spodziewać się w okolicach Punta Cany.

Do Dominikany podróżować będziesz tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg, w terminie 14-22 czerwca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Swiss International Air Lines oraz Edelweiss Air z wygodnymi przesiadkami w Zurychu. W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym hotelu apartamentowym, który znajduje się w kurorcie Bavaro, a od najbliższej plaży oddalony jest o 400 metrów. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana do miejsca zakwaterowania dojedziesz taksówką za ok. 90 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 22 (23) czerwca
Linie lotnicze: Swiss International Air Lines oraz Edelweiss Air
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 2988 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju

Hotel 1518 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie proponuję ci pobyt w hotelu apartamentowym. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu oraz sypialni.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 1134 PLN/7 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chciałbyś codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »