Fly4free.pl

Wypoczynek na Karaibach: 7 dni w Dominikanie za 2988 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2988 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nick N A / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i tegoroczny urlop spędź w rajskiej scenerii Karaibów. Bajeczne plaże, krystalicznie czysta woda, dodatnie temperatury oraz dużo słońca – tego możesz spodziewać się w okolicach Punta Cany.

Do Dominikany podróżować będziesz tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg, w terminie 14-22 czerwca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Swiss International Air Lines oraz Edelweiss Air z wygodnymi przesiadkami w Zurychu. W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym hotelu apartamentowym, który znajduje się w kurorcie Bavaro, a od najbliższej plaży oddalony jest o 400 metrów. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana do miejsca zakwaterowania dojedziesz taksówką za ok. 90 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 22 (23) czerwca
Linie lotnicze: Swiss International Air Lines oraz Edelweiss Air
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 2988 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju

Hotel 1518 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie proponuję ci pobyt w hotelu apartamentowym. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu oraz sypialni.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 1134 PLN/7 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chciałbyś codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »