Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 617 PLN. Loty do Pafos z Warszawy i 3 noce w 4* hotelu

617 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DedMityay / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
„Złap oddech” w trakcie kilkudniowego pobytu na Wyspie Afrodyty. Niech smaczku doda fakt, że na południe Europy udasz się w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy.

Na Cypr podróżować będziesz z warszawskiego lotniska w Modlinie w terminie 14-17 stycznia (sobota-wtorek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wyspie zatrzymasz się w 4* hotelu Theo Sunset Bay, który od plaży w Pafos oddalony jest o jedyne 100 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 17 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 617 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 684 PLN/2 osoby/3 noce

W Pafos rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Theo Sunset Bay. Na jego terenie znajduje się basen bez krawędzi, kryty basen z podgrzewaną wodą, dobrze wyposażone centrum fitness, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 228 PLN/3 dni

W trakcie wycieczki masz zamiar także coś zobaczyć? W takim razie rozważ wynajem samochodu zaraz po przylocie na Cypr.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »