Fly4free.pl

Wyjazd na Cypr za 694 PLN. Loty do Pafos z Gdańska i 4 noce w 4* hotelu ze śniadaniami

694 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FOTOGRIN / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pozasezonowa podróż na Wyspę Afrodyty to nie jest wcale taki zły pomysł. W tym okresie na miejscu w dalszym ciągu możesz liczyć na dodatnie temperatury oraz dużo słońca.

Do Pafos udasz się w terminie 6-10 grudnia z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Cyprze zatrzymasz się w 4* hotelu Theo Sunset Bay, który od plaży w Pafos oddalony jest o jedyne 100 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 6 – 10 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 694 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 441 PLN/2 osoby

Gdańsk – Pafos – Gdańsk »

Hotel 946 PLN/2 osoby/4 noce

W Pafos rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Theo Sunset Bay. Na jego terenie znajduje się basen bez krawędzi, kryty basen z podgrzewaną wodą, dobrze wyposażone centrum fitness, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 336 PLN/4 dni

W trakcie wycieczki masz zamiar także coś zobaczyć? W takim razie rozważ wynajem samochodu zaraz po przylocie na Cypr.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »