Fly4free.pl

Wyjątkowa wycieczka do Szkocji za 1448 PLN. Loty z Gdańska + noclegi w XIX-wiecznym zamku

1448 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jörg Angeli / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się niezapomniana podróż, w trakcie której poczujesz niepowtarzalny klimat? Idealnie się składa! Wybierz się do Szkocji, która słynie z malowniczych widoków i pięknych zamków. Tym razem zatrzymasz się właśnie w jednym z nich.

Do Szkocji udasz się w terminie z weekendem (czwartek – niedziela) 1-4 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z Gdańska do Edynburga, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zakupią członkowie Wizz Discount Club, a bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z bagażem podręcznym.

Zdecyduj się na noclegi w niezwykłym miejscu, gdzie dosłownie dotkniesz interesującej historii. Kilrie Granary to zabytkowy, XIX-wieczny zamek, otoczony imponującą dworską posesją i malowniczymi krajobrazami.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: zamek

Za loty w obie strony oraz noclegi w zabytkowym hotelu zapłacisz 1448 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 340 PLN/2 osoby

Gdańsk – Edynburg – Gdańsk >>

Hotel 2555 PLN/2 osoby/pobyt

W zamku Kilrie czekać na ciebie będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Do twojej dyspozycji zostanie oddany kort tenisowy, ogrody, stawy i tereny spacerowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1025 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód pozwoli poruszać się niezależnie po okolicy oraz łatwo dojechać z lotniska do hotelu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »