Fly4free.pl

Tydzień na Zanzibarze za 3575 PLN. Loty z Krakowa + noclegi ze śniadaniami niedaleko plaży

3575 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marius Dobilas / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ruszajcie na spotkanie przygody! Zanzibar to turkusowa woda w zatokach, plaże z białym piaskiem, niezwykłe plantacje przypraw oraz wiele więcej. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i złapcie nieco słońca jesienią.

Na afrykańską wyspę polecicie w terminie 10(11) – 18(19) października. Czeka was podróż z Krakowa na Zanzibar, realizowana na pokładzie samolotów linii Austrian Airlines oraz Ethiopian Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Wiedniu oraz Addis Abebie.

Wybrałem dla was noclegi w klimatycznym Mkeka Spice Lodge Jambiani. To tradycyjnie urządzony obiekt położony tuż przy plaży. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie gaj palmowy, odkryty basen oraz zakwaterowanie z wliczonymi śniadaniami.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Austrian Airlines, Ethiopian Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz 8-dniowe zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 3575 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5990 PLN/2 osoby

Kraków – Zanzibar – Kraków >>

Hotel 1160 PLN/2 osoby/pobyt

W Mkeka Spice Lodge Jambiani czeka was zakwaterowanie w tradycyjnym domku wyposażonym w taras, prywatną łazienkę, wentylator oraz dostęp do WiFi. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 314 PLN/osoba

Niezwykła przygoda na Zanzibarze? Wybierzcie się na tzw. blue safari, czyli wycieczkę tradycyjną łodzią wraz z nurkowaniem!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »