Fly4free.pl

Wycieczka na Istrię za 709 PLN. Loty do Puli z Poznania + noclegi

709 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlado Sestan / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wrześniowy wyjazd nad adriatyckie wybrzeże oznacza przyjemne temperatury, słoneczny wypoczynek oraz ciepłą wodę w morzu. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji, by spędzić tegoroczny urlop na południu Europy.

Do Chorwacji udacie się w terminie 23 – 30 września. Czeka was bezpośredni lot do Puli z Poznania, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W najniższej cenie będziecie podróżować z bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie powinno stanowić problemu po lekturze naszego poradnika.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Marco Polo. Znajduje się on w miejscowości Medulin, niedaleko kilku plaż.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 709 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 604 PLN/2 osoby

Poznań – Pula – Poznań >>

Hotel 814 PLN/tydzień/2 osoby

W pensjonacie Marco Polo do waszej dyspozycji będzie pokój wyposażony w prywatną łazienkę, balkon, klimatyzację oraz ekspres do kawy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 930 PLN/2 osoby/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by niezależnie i bez oglądania się na innych zobaczyć również pozostałe atrakcje w okolicy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »