Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 688 PLN. Loty z Gdańska + noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

688 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Datingjungle / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z okazji i wybierz się na słoneczną Wyspę Afrodyty. W grudniu na Cyprze możesz liczyć na kilkanaście stopni Celsjusza – to idealne warunki do aktywnego wypoczynku. Zobacz Kato Pafos, odkryj Grobowce Królewskie oraz odwiedź półwysep Akamas.

Do Pafos udasz się w terminie 10-13 grudnia (sobota-wtorek) z lotniska w Gdańsku. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Cyprze zatrzymasz się w 4* hotelu Amphora, który zlokalizowany jest w pobliżu prywatnej plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 688 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 554 PLN/2 osoby

Gdańsk – Pafos – Gdańsk »

Hotel 821 PLN/2 osoby/pobyt

W Pafos wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Amphora. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Na miejscu znajdziesz basen, siłownię i prywatną plażę. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 226 PLN/pobyt

W trakcie wycieczki masz zamiar także coś zobaczyć? W takim razie rozważ wynajem samochodu zaraz po przylocie na Cypr.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Super 
testerte1976_gmail_com, 18 listopada 2022, 3:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »