Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 412 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w hotelu

412 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LenHert Niks / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierz się na Wyspę Afrodyty. Jest to idealny kierunkiem dla osób spragnionych dodatnich temperatur oraz promieni słonecznych – szczególnie zimą!

Na Cypr udasz się w terminie 20-23 stycznia (piątek-poniedziałek) z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Larnace zakwaterowany będziesz w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Finikoudes. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem — szczegóły poniżej.

Termin podróży: 23-30 stycznia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 412 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 368 PLN/2 osoby

Wrocław – Larnaka – Wrocław »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 266 PLN/osoba (lot w dwie strony)

Hotel 456 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 218 PLN/3 dni

Chcesz się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanów się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziesz do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »