Wycieczka na Capri za 386 PLN. Loty do Neapolu z Warszawy + prom na wyspę
Wyjazd do Italii zaplanowałem w terminie 16 – 23 kwietnia. Zacznij od zarezerwowania lotów do Neapolu z Warszawy linią Wizz Air. Najtańsze bilety dostępne są dla członków Wizz Discount Club, a w cenie możesz zabrać bagaż podręczny.
W Neapolu przesiądziesz się na prom armatora Caremar, który zabierze cię na Capri. Dostępnych jest kilka połączeń każdego dnia, dlatego bez problemu wybierzesz to, które najbardziej ci odpowiada. Bilety zarezerwujesz już za 38,40 EUR (ok. 166 PLN) w obie stronny.
Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
Prom: Caremar
Hotel od 299 PLN/pokój
Na Capri rozważ zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Casa della Frutta. Czeka tam w pełni wyposażony domek wakacyjny.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Pragniesz zatrzymać się w miejscu z niezwykłym widokiem? Pensjonat La Marocella oferuje wspaniałą panoramę pobliskiej zatoki.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Chcesz spędzić choć jedną noc w Neapolu i zwiedzić to niezwykłe miasto? Zatem wybierz zakwaterowanie w centralnie położonym pensjonacie Franz Guest House.
Costa Brava od 2899 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Sycylia od 2705 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Thassos od 2578 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?