Fly4free.pl

Wycieczka do Zadaru za 556 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i noclegi

556 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na kilka dni do uwielbianej przez was Chorwacji. Na południe Europy – gdzie słońca będziecie mieć pod dostatkiem – udacie się w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy.

Do Zadaru podróżować będziecie w terminie 14-17 października (piątek-poniedziałek) z krakowskiego portu lotniczego w Balicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym pensjonacie Guesthouse Baric, który znajduje się nieopodal plaży Borik. Z lotniska do centrum Zadaru dojedziecie autobusem za 25 HRK lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 17 października
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 556 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 573 PLN/2 osoby

Kraków – Zadar – Kraków »

Hotel 539 PLN/2 osoby/3 noce

W Zadarze proponuję wam noclegi w pensjonacie Guesthouse Baric, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o niespełna 2 km. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 253 PLN/pobyt

Macie w planach zobaczyć coś więcej niż tylko Zadar? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do Chorwacji. Mają do swojej dyspozycji auto, dojedziecie tam, gdzie sobie zaplanujecie.

Atrakcje od 202 PLN/osoba

Zobaczcie słynne wodospady Krka! Przy okazji odwiedzicie wspaniały Szibenik. W cenie zawarto przejazdy, przewodnika bilet do parku i ubezpieczenie.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »