Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji za 648 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
648 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się w niezapomnianą podróż w jeden z najpiękniejszych zakątków Italii. Wenecja, bo o niej mowa to wspaniałe zabytki, romantyczne zakątki oraz setki lat niezwykłej historii.

Na wycieczkę do Włoch udasz się w terminie 25 – 28 lutego (sobota – wtorek). Czeka cię lot z Katowic do Wenecji (na główne lotnisko Marco Polo), realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych opłat wybierzesz się tam z bagażem podręcznym.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Lugano Torretta. Znajduje się on w Mestre, czyli położonej na stałym lądzie części Wenecji i będzie bardzo dobrą bazą wypadową do wycieczek po mieście.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz 648 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 385 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice >>

Hotel 910 PLN/pobyt/2 osoby

Pokoje w 4* hotelu Lugano Torretta wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 85 PLN/2 osoby

Chcesz zwiedzić również pozostałe atrakcje regionu? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Italii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »