Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji za 626 PLN. Loty z Katowic + zakwaterowanie w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
626 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Efired / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się do jednego z najpiękniejszych miast we Włoszech. Wenecja słynie z romantycznych uliczek, malowniczych widoków i niepowtarzalnego klimatu.

Na wycieczkę do Włoch udasz się w terminie 11-14 marca (sobota – wtorek). Czeka cię lot z Katowic do Wenecji (na główne lotnisko Marco Polo), realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych opłat wybierzesz się tam z bagażem podręcznym.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Paris. Znajduje się on w Mestre, czyli położonej na stałym lądzie części Wenecji i będzie bardzo dobrą bazą wypadową do wycieczek po mieście.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacisz 626 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 393 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice >>

Hotel 857 PLN/pobyt/2 osoby

W 3* hotelu Paris czeka na ciebie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 257 PLN/osoba

Wenecja słynie również z ciekawych zabytków. Polecam ci wycieczkę do Pałacu Dożów z prywatnym przewodnikiem.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »