Fly4free.pl

Wycieczka do Walencji za 684 PLN. Loty z Gdańska i 4 noclegi w hotelu

684 PLN
Foto: S-F / Shutterstock.com
Kilka dni nad hiszpańskim wybrzeżem Morza Śródziemnego wystarczy, aby uzupełnić braki witaminy D w organizmie oraz podładować swoje wewnętrzne „akumulatory”. Jeżeli właśnie tego teraz potrzebujecie, to skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się na Półwysep Iberyjski.

Na wybrzeże Costa Blanca udacie się w terminie 20-24 listopada z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Walencji zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Villacarlos, który znajduje się w sąsiedztwie stadionu Estadio Mestalla. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Amistat-Casa de Salud) dojedziecie tramwajem nr 5 za 1,04 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 20 – 24 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 684 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 620 PLN/2 osoby

Gdańsk – Walencja – Gdańsk »

Hotel 747 PLN/2 osoby/4 noce

W Walencji rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Villacarlos. Każdy pokój wyposażony został w ogrzewanie, klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 398 PLN/pobyt

Macie w planach zobaczyć coś więcej niż Walencję? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »