Fly4free.pl

Wycieczka do Tokio za 2984 PLN. Loty z Warszawy i 6 nocy w hotelu Best Western

2984 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andre Benz / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Stęskniliście się za Japonią? Jeżeli w niedalekiej przyszłości macie zamiar odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni, to sprawdźcie przygotowaną przeze mnie propozycję wyjazdu do dalekiej Azji. Ostrzegam, jest to oferta typu first minute, ale kto wcześniej planuje, ten taniej podróżuje 😉

Do stolicy Japonii wybierzcie się w terminie 7-14 listopada. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Tokio zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym 3* hotelu Best Western Fino Tokyo Akasaka, który znajduje się w dzielnicy Minato Ward. Z lotniska Haneda w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 40 PLN.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 2984 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1186 PLN/2 osoby/6 nocy

W stolicy Japonii rekomenduję wam noclegi w bardzo dobrym 3* hotelu Best Western Fino Tokyo Akasaka. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do siecie WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
nie można lecieć na własną rękę do Japonii turystycznie. Jedynie z biura podróży, wiec ta wrzutka traci sens. Jeszcze ktoś kupi i będzie mial problem
Koller11, 27 czerwca 2022, 1:37 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »