Fly4free.pl

Wycieczka do Porto za 794 PLN. Bezpośrednie loty z Wrocławia i 4 noce w hotelu w centrum miasta

794 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dominik Kuhn / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z okazji i wybierz się na krótką wycieczkę do portugalskiego miasta, leżącego nad rzeką Duero. W trakcie pobytu w Porto nie zapomnij skosztować wina o tej samej nazwie, czyli porto!

Do Portugalii udasz się w terminie 18-22 stycznia (środa-niedziela) z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Porto zatrzymasz się w 3* hotelu Legendary Porto, który położony jest w centrum miasta przy placu Batalha. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Trindade) dojedziesz metrem linia E lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 18 – 22 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 794 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 800 PLN/2 osoby

Wrocław – Porto – Wrocław »

Hotel 788 PLN/2 osoby/4 noce

W Porto rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu Legendary Porto. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 381 PLN/4 dni

Zachęcam cię także do wypożyczenia samochodu po przylocie do Portugalii. Mając do swojej dyspozycji auto, możesz wybrać się na wycieczkę nad Ocean Atlantycki, do Fatimy czy nawet Lizbony.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »