Fly4free.pl

Wycieczka do Pizy za 742 PLN. Loty z Krakowa + hotel

742 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dmitry Bukhantsov / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiesz na pomysł, by przyszły rok rozpocząć mocnym akcentem i i wybrać się w podróż do Italii? Toskania to zdaniem wielu najpiękniejszy region w kraju, a Piza będzie bramą do jego odkrycia. Łagodny klimat pozwoli na przyjemne zwiedzanie nawet zimą. Natomiast wyśmienita lokalna kuchnia idealnie dopełni udanej całości.

Wyjazd do Włoch zaplanowany został w terminie obejmującym weekend (sobota – środa) 21 – 25 stycznia. Czeka cię bezpośredni lot z podkrakowskich Balic do Pizy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z bagażem podręcznym.

Wybrałem zakwaterowanie w 3* hotelu La Pace. Centralna lokalizacja oznacza, że będzie to dobra baza wypadowa zarówno do pieszych wycieczek po Pizie, jak i w inne ciekawe miejsca poza miastem.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 742 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 322 PLN/2 osoby

Kraków – Piza – Kraków »

Hotel 1161 PLN/2 osoby/noc

Pokoje w 3* hotelu La Pace wyposażono w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. W celu uzyskania najniższej ceny, wybierz pośrednika Trip.com.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 584 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz samochód tuż po wylądowaniu w Pizie i ruszaj odkrywać Toskanię na własną rękę!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »