Fly4free.pl

Wycieczka do Paryża za 1076 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Radomia + noclegi

1076 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Catarina-Belova/shutterstock
Wybierz się do miasta zakochanych! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i w trakcie kalendarzowego lata udaj się na okołoweekendową wycieczkę do Paryża. Zobacz wieżę Eiffla i Łuk Triumfalny oraz odwiedź Luwr.

Do Francji udasz się w terminie obejmującym wakacje: 8 – 11 września (piątek – poniedziałek). Czeka cię bezpośredni lot z Radomia do Paryża, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT.

We francuskiej stolicy proponuję noclegi w apartamencie blisko wieży Eiffla. Z lotniska do miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną.

Termin podróży: lato
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1076 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1533 PLN/2 osoby/pobyt

W Paryżu zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym apartamencie zlokalizowanym niedaleko wieży Eiffla. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 198 PLN/osoba

W Paryżu obowiązkowo musisz udać się pod wieżę Eiffla. Zachęcam cię do wejścia na jej szczyt, ponieważ z góry rozpościera się malowniczy widok na całe miasto. Bilet wstępu możesz kupić już przed podróżą, oszczędzając czas w kolejkach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
xD
japhar, 25 maja 2023, 20:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »