Fly4free.pl

Wakacje! Wycieczka do Paryża z Radomia za 1046 PLN. Bezpośrednio PLL LOT + 3* hotel

1046 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W trakcie tegorocznej przerwy od nauki szkolnej wybierz się do miasta zakochanych. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i udaj się do malowniczego Paryża. Zobacz wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny oraz odwiedź Luwr.

Do Francji udasz się w terminie obejmującym wakacje: 7-10 lipca (piątek – poniedziałek). Czeka cię bezpośredni lot z Radomia do Paryża, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT.

We francuskiej stolicy postaw na noclegi w hotelu des Ecrivains. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają to miejsce.

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1046 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1592 PLN/2 osoby/pobyt

W Paryżu polecam ci zakwaterowanie w 3* hotelu des Ecrivains. Obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania francuskiej stolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 205 PLN/osoba

W Paryżu obowiązkowo musisz udać się pod wieżę Eiffla. Zachęcam cię do wejścia na jej szczyt, ponieważ z góry rozpościera się malowniczy widok na całe miasto. Bilet wstępu możesz kupić już przed podróżą, oszczędzając czas w kolejkach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »