Fly4free.pl

Mega! Wycieczka do Nowego Jorku za jedyne 1845 PLN! Loty z Berlina i 6 nocy w hotelu blisko Central Parku

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1845 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Todd Quackenbush / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To jest naprawdę znakomita oferta! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie pakietu i wybierzcie się na eksplorację miasta, które nigdy nie śpi. Za loty za wielką wodę oraz zakwaterowani w bardzo dobrym hotelu zapłacicie nieco ponad 1800 PLN! Prawda, że brzmi kusząco?

Do Stanów udacie się na początku kalendarzowej wiosny (22-28 marca). Podróż rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. Do Nowego Jorku polecicie z przesiadką na lotnisku w Monachium, natomiast do stolicy Niemiec wrócicie lotem bezpośrednim.

Wszystkie przeloty odbędziecie na pokładach samolotów linii United oraz 5* Lufthansy. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Nowym Jorku zakwaterowani będziecie w hotelu The Villa, który znajduje się na Queens, nieopodal Roosevelt Island. Z lotniska (EWR) w okolice miejsca noclegowego (stacja 21 St-Queensbridge Sta) dojedziecie komunikacją publiczną (autobusem lotniskowym lub pociągiem oraz metrem).

Termin podróży: 22 – 28 (29) marca
Linia lotnicza: Lufthansa, United
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz 6 nocy w hotelu zapłacicie tylko 1845 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2000 PLN/2 osoby/6 nocy

W Nowym Jorku zatrzymacie się w hotelu The Villa, który od Central Parku oddalony jest niespełna 3 km. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Wycieczka do Nowego Jorku

Decydując się na proponowany przeze mnie pakiet, już zaoszczędziliście znaczną sumę pieniędzy. Aby pozostać w trendzie „budżetowego wyjazdu”, rekomenduję wam zaopatrzcie się w bilet/kartę – MetroCard – dzięki której przez cały pobyty w Nowym Jorku będziecie mogli podróżować lokalnymi autobusami oraz wszystkimi liniami metra bez żadnego limitu! Jej koszt to tylko 33 USD. Dla porównania, za jednorazowy przejazd ww. środkami komunikacji miejskiej zapłacicie 2,85 USD.

Chcielibyście zobaczyć słynną panoramę miasta, ale nie chcecie wydawać $ na wstęp (na jedne z kilku tarasów widokowych)? Polecam wam bezpłatny rejs promem na Staten Island. Z jego pokładu będziecie mieli piękny widok na Manhattan oraz… Statuę Wolności.

Lubicie sport? A może jesteście ciekawi, jak na żywo prezentują się rozgrywki słynnej linii NBA oraz NHL? W trakcie waszego pobytu w Nowym Jorku drużyna Brooklyn Nets – występująca w koszykarskiej lidze NBA – 27 marca zamierzy się z Charlotte Hornets (bilety dostępne są już od 29 USD/osoba).

Natomiast grająca w hokejowej lidzie NHL drużyna – New York Islanders – 24 marca za gra z Detroit Red Wings (bilety od 30 USD/os.), a 27 marca z Tampa Bay Lightning (bilety od 33 USD/os.). Zaś New York Rangers – 25 marca grać będzie z Pittsburgh Penguins (bilety od 105 USD/os.), a 27 marca z Buffalo Sabres (bilety od 85 USD/os.)

Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Foto: youkatan / Shuttertock
nowy jork panorama
Foto: IM_photo / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »