Fly4free.pl

Wycieczka do Kostaryki za 4014 PLN. Loty z Warszawy + 8 noclegów na łonie natury

4014 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Adrián Valverde / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie aktywny wypoczynek, przyrodę oraz wspaniałe widoki? Zatem Kostaryka powinna trafić na szczyt waszej podróżniczej listy! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji, by na własne oczy zobaczyć tę niezwykłą krainę parków narodowych.

Do Kostaryki udacie się w terminie 13 – 21(22) listopada. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Air Canada, Lufthansa oraz PLL LOT. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki we Frankfurcie, Montrealu oraz Londynie.

Wybrałem dla was noclegi w położonym pośród tropikalnego lasu pensjonacie Los Gallitos Eco Lodge. Poza komfortowo urządzonymi pokojami, do waszej dyspozycji będzie niewielki odkryty basen oraz restauracja.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Air Canada/Lufthansa/PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 4014 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Podróż 6570 PLN/2 osoby

Warszawa – San Jose – Warszawa >>

Hotel 1457 PLN/2 osoby/pobyt

W Los Gallitos Eco Lodge czeka na was pokój wyposażony w prywatną łazienkę, balkon, telewizor LCD oraz piękny widok na okolicę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 691 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Kostaryce.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »