Fly4free.pl

Wycieczka do Kazachstanu. Nur-Sułtan oraz Ałmaty z Warszawy za 637 PLN

637 PLN
Jezioro Kaindy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexandr Kuznetsov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do Kazachstanu. Odwiedzicie stolicę kraju (dawniej Astana) oraz położone na południu Ałmaty, gdzie znajdują się najpiękniejsze rejony pod względem przyrodniczym m.in. góry Tienszan, Kanion Szaryński czy Jezioro Kaindy.

Na wycieczkę wybierzecie się 20 maja z Warszawy do Budapesztu. W stolicy Węgier czeka was przesiadka (5 godzin) na lot do Nur-Sułtanu, gdzie wylądujecie o 21:35. Długość pobytu w Nur-Sułtanie oraz Ałmatach możecie modyfikować – samoloty latają kilka razy dziennie w stałej cenie (190 PLN). W drogę powrotną z Nur-Sułtanu do stolicy Węgier polecicie 27 maja i wylądujecie przed północą (możecie udać się na nocne zwiedzanie Budapesztu, czy nawet zostać dzień dłużej). Wylot do Warszawy jest zaplanowany 28 maja o 8:10.

Za wszystkie przeloty linią Wizz Air oraz Scat zapłacicie cenę już od 637 PLN. Pamiętajcie że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować.

Termin podróży: 20 – 28 maja
Linia lotnicza: Wizz Air oraz Scat Airlines
Bagaż: podręczny

Podróż637 PLN

Warszawa – Budapeszt – Warszawa »

Budapeszt – Nur-Sułtan – Budapeszt »

W najniższej cenie dostępne są 3 bilety, za kolejne zapłacicie 20 PLN więcej.

Nur-Sułtan – Ałmaty – Nur-Sułtan »

Hotel

W Astanie proponuję wam zatrzymać się w 4* hotelu King. Jest on położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Ałmatach rozważcie zakwaterowanie w 4* hotelu znanej sieci Best Western Plus Atakent Park.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kazachstan w maju?

W drugiej połowie maja możecie liczyć na przyjemne do zwiedzania temperatury w okolicach 18 – 20 stopni Celsjusza. Stolica kraju jest nowoczesnym miastem, zbudowanym na stepie, jednak wystarczą wam 1 – 2 dni na zwiedzanie. Rekomenduję wam zobaczenie największych atrakcji – Bayterek, Piramida Pokoju i Pojednania, Pałac Prezydencki, a także Filharmonia Narodowa.

Po przylocie do Ałmatów wybierzcie się na gwarny Zelyoniy Bazaar, gdzie skupia się życie mieszkańców. Poczujecie tam prawdziwy klimat Azji Centralnej i zaopatrzycie się w lokalne produkty. Panoramę miasta będziecie mogli podziwiać z wieży telewizyjnej Kok-Tobe, gdzie prowadzi kolejka linowa. Wokół Ałmatów znajdziecie najpiękniejsze rejony pod względem przyrodniczym, m.in. nazywany mniejszym bratem Kanionu Kolorado – Kanion Szaryński, słynące z turkusowej wody Jezioro Kaindy, malowniczo położone pośród gór Big Almaty Lake, Park Narodowy Altyn Emel i wiele innych. Dotrzecie tam lokalnymi marszrutkami. Więcej przydatnych informacji znajdziecie na naszym forum.

góry w Kazachstanie
Foto: Chanwit Whanset / Shutterstock
astana meczet
Foto: Tracy ben / Shutterstock
Big Almaty Lake
Przydatne informacje
  • Podróżując do Kazachstanu nie będziecie potrzebowali wizy.

  • W linii Wizz Air w cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm.

  • Najtańsze bilety w Wizz Air kupią członkowie WIZZ Discount Club. Roczny koszt członkostwa wynosi od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • Waga bezpłatnego bagażu w linii Scat na osobę wynosi 20 kg, w tym 5 kg bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

  • Podczas podróży warto używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »