Fly4free.pl

Letnia wycieczka do Disneylandu za 659 PLN. Loty z Warszawy + bilety do parku

659 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Foto: sannie32 / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zarezerwujcie niezapomniany city break we francuskiej stolicy. Zobaczcie romantyczny Paryż z urokliwymi atrakcjami, takimi jak wieża Eiffla czy Luwr. Do tego odwiedźcie bajeczny Disneyland. Czego chcieć więcej?

Wyjazd zaplanowany został w terminie 17 – 20 września  (sobota-wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Warszawy na paryskie lotnisko Orly. Znajduje ono się niedaleko centrum miasta, dzięki czemu łatwo i niedrogo wydostaniecie się z niego komunikacją publiczną.

Do Francji polecicie na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować. Najtańsze bilety dostępne są dla posiadaczy Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Pamiętajcie, by zarezerwować z wyprzedzeniem bilet do Disneylandu. Ceny 1-dniowej wejściówki na 19 września zaczynają się od 62 EUR (oraz 57 EUR dla dziecka).

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Za pakiet obejmujący loty oraz wejściówkę do parku zapłacicie 659 PLN/osoba.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 728 PLN + ok. 590 PLN/2 osoby

Warszawa – Paryż – Warszawa >>

Bilety wstępu kupicie na oficjalnej stronie parku. W tej chwili najtańsze wejściówki na 19 września dostępne są od 62 EUR/osoba dorosła.

Hotel 508 PLN/2 osoby/noc

W Paryżu polecam wam zakwaterowanie w 3* hotelu Le Quartier Bercy-Square. Obiekt znajduje się w samym centrum francuskiej stolicy. Do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »