Fly4free.pl

Wycieczka do Bari za 640 PLN. Loty z Krakowa + apartament

640 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Fabio Dell / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tej jesieni wybierzcie się do niesamowitej Apulii. Spędźcie kilka dni w Bari i rozkoszujcie się pięknymi widokami. Zobaczcie malownicze wybrzeże, romantyczne miasteczka oraz odkryjcie wioskę ze słynnymi domkami trulli.

Do Włoch udacie się w terminie 19 – 23 listopada (sobota-środa) z lotniska w Krakowie. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

W Bari zakwaterowani będziecie w apartamencie Claudia, który został zlokalizowany w centrum miasta. Dotychczasowi goście znakomicie oceniają ten obiekt.

Termin podróży: listopad
Linia lotniczaRyanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 640 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 321 PLN/2 osoby

Kraków – Bari – Kraków »

Hotel 958 PLN/2 osoby/pobyt

W Bari proponuje wam noclegi w apartamencie Claudia.Do waszej dyspozycji będzie komfortowo wyposażone studio z prywatną łazienką, kuchnią i przestronnym balkonem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel 339 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu w Apulii chcielibyście zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Bari.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »