Fly4free.pl

Wycieczka do Barcelony za 777 PLN. Loty Warszawy i 4 noce w hotelu

777 PLN
Foto: Pajor Pawel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie „załapaliście się” na wczorajszą ofertę podróży do stolicy Katalonii? Nic straconego, dziś także mam dla was pakiet wyjazdowy do tego niesamowitego miasta! Przespacerujcie się po Parku Güell, zajrzyjcie do słynnej Sagrady Família oraz „naładujcie się” pozytywną energią na plaży de Bogatell.

Do Barcelony udacie się w czwartek (8 grudnia) z warszawskiego lotniska w Modlinie, a do Polski wrócicie w poniedziałek (12 grudnia). W obie strony podróżować będzie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Hiszpanii zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Viladomat by Silken, który od Placu Katalońskiego oddalony jest o nieco ponad 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 30 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 8 – 12 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 777 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 848 PLN/2 osoby/4 noce

W Hiszpanii rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Viladomat by Silken. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 515 PLN/pobyt

W trakcie wycieczki do stolicy Katalonii chcielibyście także zobaczyć coś innego? Rekomenduję wam wizytę w przepięknej Gironie oraz w Montserrat, gdzie znajduje się Opactwo Matki Bożej. Do obu tych miejsc łatwo i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »