Fly4free.pl

Wycieczka do Baku za 824 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

824 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ETIBARNAME / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Propozycja aktualna tylko dziś! Skorzystaj ze świetnych cen bezpośrednich lotów do Azerbejdżanu, by poświęcić kilka dni na eksplorację jego stolicy i okolic. Listopadowy wypoczynek nad Morzem Kaspijskim będzie przyjemną alternatywą dla jesiennej pogody znanej nam z kraju.

Na wycieczkę udasz się w dogodnym terminie z weekendem (środa – poniedziałek) 9 – 14 listopada (11.11 to również dzień wolny od pracy). Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Uwaga: bilety w promocyjnych cenach dostępne są tylko dziś, w ramach aktualnej odsłony Szalonej Środy.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Boulevard Side. Będzie to doskonała baza wypadowa w czasie wyjazdu. Dodatkowo w cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz 824 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 996 PLN/2 osoby

Warszawa – Baku – Warszawa >>

Hotel 652 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Boulevard Side na gości czekają klimatyzowane pokoje. Każdy z nich wyposażono w prywatną łazienkę, część wypoczynkową, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 329 PLN/osoba

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zarezerwuj wycieczkę do Gobustan i wulkanów błotnych!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »