Fly4free.pl

Wycieczka do Alicante za 691 PLN. Loty (czwartek-niedziela) z Łodzi i noclegi w centrum

691 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BearFotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnych cen lotów i wybierz się na Półwysep Iberyjski. Na wybrzeżu Costa Blanca w grudniu możesz liczyć na dużo słońca i temperatury w okolicach 17 stopni Celsjusza.

Do Alicante podróżować będziesz w terminie 8-11 grudnia (czwartek-niedziela) z portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym hotelu Estudiotel, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 691 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 546 PLN/2 osoby

Łódź – Alicante – Łódź »

Hotel 836 PLN/2 osoby/3 noce

W Alicante wybrałam dla ciebie noclegi w hotelu Estudiotel. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta i oferuje swoim gościom pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD i prywatną łazienkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 108 PLN/pobyt

Zachęcam cię także do wizyty w pięknej Walencji. Najwygodniej będziesz jeżeli pojedziesz tam autem, dlatego wypożycz samochód zaraz po przylocie do Alicante.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »