Fly4free.pl

Włoska przygoda za 310 PLN: Sycylia, Neapol i Mediolan w jednej podróży z Krakowa

310 PLN
neapol wieczorem
Foto: Pani Garmyder : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Italia to bez wątpienia jeden z najciekawszych europejskich kierunków. Wybierzcie się na wspaniałą wycieczkę, w trakcie której odpoczniecie na sycylijskich plażach, skosztujecie pysznej pizzy w Neapolu, na przykład w L'Antica Pizzeria da Michele oraz zobaczycie słynną katedrę Duomo w Mediolanie!

Wasz wyjazd rozpocznie się 8 czerwca na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Katanii. Na Sycylii zostaniecie do 11 czerwca, po czym udacie się do Neapolu. 14 czerwca skierujecie się do Mediolanu. Powrót do Polski zaplanowano na 17 czerwca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 8-17 czerwca
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Katania 8 czerwca
Katania – Neapol 11 czerwca
Neapol – Mediolan-Malpensa 14 czerwca
Mediolan-Bergamo – Kraków 17 czerwca

Hotel od 329 PLN/noc/2 osoby

W Katanii rekomenduję wam zakwaterowanie w apartamencie Ferrini Home. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym miejscu. Obiekt usytuowany jest w samym centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Neapolu polecam wam pobyt w 4* hotelu Lanfipe Palace. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Mediolanie zatrzymajcie się w apartamencie Italianway. Dotychczasowi goście świetnie oceniają pobyt w tym miejscu. Obiekt położony jest w sąsiedztwie dworca centralnego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »