Fly4free.pl

Ciekawa przygoda: Włochy, Maroko i Hiszpania w jednej podróży z Krakowa za 267 PLN

267 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Jacques-VANNI-Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie wyjątkowe wycieczki? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu, w trakcie którego zwiedzicie 3 piękne państwa. Odkryjecie starożytny Rzym, zaczerpniecie nieco afrykańskiego słońca w Agadirze i zobaczycie malowniczą Barcelonę!

Wasza przygoda rozpocznie się 16 kwietnia na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Rzymu. W stolicy Włoch zostaniecie do 19 kwietnia, po czym udacie się do Agadiru. 22 kwietnia skierujecie się do Barcelony. Powrót do Polski zaplanowano na 27 kwietnia.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair i Wizz Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 16–27 kwietnia
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Rzym-Ciampino 16 kwietnia
Rzym-Fiumicino – Agadir 19 kwietnia
Agadir – Barcelona 22 kwietnia
Barcelona – Kraków 27 kwietnia

Hotel od 270 PLN/noc/2 osoby

W Rzymie rekomenduję wam zakwaterowanie w centrum miasta w 4* hotelu Golden Tulip Rome Piram. Obiekt położony jest w pobliżu dworca centralnego. Ponadto na miejscu znajdziecie strefę spa i restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Agadirze zatrzymajcie się w 4* hotelu Atlas Amadil. Obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy prywatnej plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany m.in. basen zewnętrzny, siłownia i strefa spa. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Barcelonie polecam wam noclegi w 4* hotelu Vincci Maritimo. Obiekt znajduje się w pobliżu plaży. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z restauracji i baru. Wasz pokój wyposażony będzie w komfortowe łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jaki ma sens przedstawianie tanich ofert na loty za kilkadziesiąt złotych i jednocześnie promowanie hoteli za 2000zł za 3 noce??? Autorzy FLY4FREE - proszę bardziej rzetelnie przedstawiać oferty i doczytać sobie czy cena 639 złotych jest za noc czy za cały pobyt!
mars72, 29 marca 2022, 7:43 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »