Fly4free.pl

W stronę słońca: Włochy, Bułgaria, Hiszpania, Malta, Cypr, Grecja i Chorwacja z Polski od 70 PLN

od 70 PLN
Foto: Andrew Mayovskyy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli wysokie temperatury, piękne plaże i zapierające dech w piersiach widoki, trafiliście w dziesiątkę! Przygotowałem dla was zestawienie tanich biletów w miejsca, gdzie nie będziecie narzekać na pogodę.

Wszystkie poniższe loty to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Tym razem możecie wybrać się do WłochBułgariiGrecji, Chorwacji, Hiszpanii lub na Cypr i Maltę. Nie zwlekajcie jednak z rezerwacjami – najtańsze bilety dostępne są od 70 PLN/osobę.

Termin podróży: kwiecień–czerwiec
Wyloty z: Krakowa, Wrocławia oraz Katowic
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 332 PLN/noc/2 osoby

W Zadarze rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* willi Liburnum. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. Do waszej dyspozycji zostanie oddany komfortowy pokój z wygodnym łóżkiem i prywatną łazienką. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malcie zatrzymajcie się w 4* hotelu Be.Hotel. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w miejscowości St. Julian’s. Na miejscu znajdziecie basen, restaurację i pokoje z prywatnymi łazienkami. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Wszystkie osoby zaszczepione, które podróżują z krajów UE do Włoch, nie muszą martwić się testem, a wjazd jest możliwy bez żadnych problemów.
 • Superwiadomość! Od 7 lutego zaszczepieni turyści mogą wjechać do Grecji bez konieczności wykonywania testu!
 • Wszyscy podróżujący do Chorwacji muszą przedstawić na granicy Unijny Certyfikat COVID, dowód zaszczepienia, ozdrowienia lub negatywny wynik testu na koronawirusa.
 • Zaszczepieni turyści mogą wjeżdżać do Bułgarii bez przeszkód.
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • 1 marca Cypr zniósł restrykcje wjazdowe dla zaszczepionych turystów i ozdrowieńców!
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Polska znosi kwarantannę wjazdową po powrocie zza granicy. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »