Fly4free.pl

Promocja w Wizz Air: loty m.in. do Włoch oraz na Cypr i Maltę od 92 PLN

92 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Datsenko Maryna : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Miła niespodzianka od węgierskiego przewoźnika. Dziś możecie rezerwować bilety na wybranych trasach wchodzących w skład siatki Wizz Air ze zniżką do -25 proc.

Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki wchodzące w skład dzisiejszej promocji. Pamiętajcie, że bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club, z wliczonym małym bagażem podręcznym. Przed wyruszeniem w podróż przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik dotyczący pakowania się.

Termin podróży:  grudzień 2021 – maj 2022
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 86 PLN/pokój

W Larnace zatrzymajcie się w 3* aparthotelu Sun Hall Beach Hotel Apts. Będziecie stamtąd mieli wspaniałe widoki na pobliską zatokę!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rzymie polecam wam zatrzymać się w zabytkowym centrum. Hotel Emona Aquaeductus to miejsce, gdzie od razu poczujecie klimat Wiecznego Miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Malcie rekomenduję postawić na 3* hotel Carlton. Do waszej dyspozycji będą tam klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Georgios-Tsichlis / Shutterstock
Foto: Belenos / Shutterstock
Foto: kavalenkava / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Zastanawiacie się, jakie obostrzenia obowiązują w danych krajach? Możecie sprawdzić to w przygotowanej przez nas wyszukiwarce.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »