Fly4free.pl

Wypoczynek na wyspie Penang za 1948 PLN. Loty z Berlina i 4* hotel

1948 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Naturalism14 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas na Azję Południowo-Wschodnią! Tym razem proponuję wam wycieczkę na malezyjską wyspę Penang, gdzie czekają na was zachwycające widoki, piaszczyste plaże i przepyszny, lokalny street food.

Na wypoczynek do Azji udacie się we wiosennym terminie: 25(26) maja – 5(6) czerwca. Podróż do Malezji rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot z wliczonym bagażem podręcznym. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Na wyspie Penang zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Rainbow Paradise Beach Resort. Obiekt położony jest tuż przy plaży i oferuje komfortowe warunki zakwaterowania, blisko restauracji i pubów.

Termin podróży: 25(26) maja – 5(6) czerwca
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 1948 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1446 PLN/2 osoby/10 nocy

4* hotel Rainbow Paradise Beach Resort to obiekt wyróżniający się świetną lokalizacją – tuż przy plaży. W okolicy znajduje się wiele pubów i restauracji. Z hotelu rozpościera się piękny widok na okolicę, a pokoje są klimatyzowane i wyposażone w prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »