Fly4free.pl

Wiosenny urlop na Cyprze za 440 PLN. Loty do Larnaki z Katowic i 4 noclegi

440 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hert Niks / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Złapcie oddech przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi na Wyspie Afrodyty. W kwietniu na południu Europy panują już idealne warunki sprzyjające odpoczynkowi i relaksowi na plażach. Za pakiet obejmujący bezpośrednie loty i noclegi blisko centrum Larnaki zapłacicie tylko 440 PLN.

Na Cypr udacie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy (środa-niedziela) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety za 98 PLN/osoba dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Larnace zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Duplex Comfort Apartments, który od najbliższej plaży oddalony jest o nieco ponad 1 km. Z lotniska w okolice oferowanego noclegu dojedziecie autobusem nr 425.

Termin podróży: 6 – 10 kwietnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 440 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 196 PLN/2 osoby

Katowice – Larnaka – Katowice »

Hotel 684 PLN/2 osoby/4 noce

W Larnace zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Duplex Comfort Apartments. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, spania oraz łazienki z prysznicem. W cenie będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 445 PLN/4 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »