Fly4free.pl

Święta Wielkanocne w Nowym Jorku za 2550 PLN. Loty z Berlina i 6 nocy w hotelu przy parku Queensbridge

2550 PLN
Oferta wyprzedana
nowy jork
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Agatha Kadar / Shuttestock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czekacie na ciekawą propozycję wyjazdu w okresie trwania nadchodzących Świąt? Mam coś, co powinno was zainteresować. Pakiet składający się z przelotów do miasta, które nigdy nie śpi oraz zakwaterowania w dobrym hotelu dostępny jest za 2550 PLN. Wielkanoc w Nowym Jorku – prawda że brzmi to obłędnie?

Do USA wylecicie 14 kwietnia tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg. Do stolicy Niemiec wrócicie po 6-dniowym pobycie w Nowym Jorku (21 kwietnia – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe).

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami w Helsinkach. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Nowym Jorku zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Voyage, który znajduje się naprzeciwko Roosevelt Island. Z lotniska (JFK) w okolice miejsca noclegowego (stacja 21 St-Queensbridge Sta) dojedziecie komunikacją publiczną (autobusem lotniskowym lub pociągiem oraz metrem).

Termin podróży: 14 – 20 (21) kwietnia
Linia lotnicza: American Airlines, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 6 nocy w 3* hotelu zapłacicie 2550 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2387 PLN/2 osoby/6 nocy

W Nowym Jorku zatrzymacie się w 3* hotelu Voyage, który od słynnego Central Parku oddalony jest niespełna 5 km. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »