Fly4free.pl

Weekend za pół ceny! Krajówki z PLL LOT od 190 PLN (dużo kierunków)

190 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sopotnicki / Shutterstock
Masz ochotę na krótki weekendowy wypad do jednego z polskich miast? Skorzystaj z okazji oferowanej przez PLL LOT i wybierz się na city break do Krakowa, Gdańska, Wrocławia lub… do stolicy! Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bowiem ilość biletów w promocyjnych cenach jest ograniczona.

Bilety w obniżonych cenach zarezerwujesz, korzystając z aktualnie trwającej w PLL LOT wyprzedaży na loty krajowe. Dostępne są podróże do Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania, Bydgoszczy, Rzeszowa, Wrocławia i Zielonej Góry z Warszawy oraz przeloty z wymienionych wyżej miast do stolicy. Najtańsze bilety kupisz już za 190 PLN w obie strony!

Trwa akcja promocyjna: „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, dzięki czemu możesz zarezerwować noclegi i atrakcje w całym kraju w obniżonych o 50% cenach. Zwiedzanie Zamku Książ, odwiedziny w Żywym Muzeum Obwarzanka w Krakowie, przygoda w Escape Roomie w Szczecinie i wiele więcej!

Termin podróży: 18 – 20 listopada, 25 – 27 listopada
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 428 PLN/noc/pokój

Skorzystaj z promocji i zarezerwuj pobyt w świetnym 3* hotelu Logos w Krakowie z wliczonym śniadaniem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje za darmo!

Będąc w Krakowie, nie możesz pominąć Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce. W listopadzie jest ono dostępne dla odwiedzających bezpłatnie!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »