Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Paryżu za 468 PLN. Loty z Krakowa i noclegi w 3* hotelu

468 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Chris Karidis / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zabierzcie swoją drugą połówkę do jednego z najbardziej romantycznych miast Starego Kontynentu. Przespacerujcie się wzdłuż Sekwany, zajrzyjcie do Luwru, „strzelcie” sobie selfie z wieżą Eiffla oraz spędźcie trochę czasu w dzielnicy Montmartre.

Do stolicy Francji udacie się z krakowskiego lotniska w Balicach w terminie obejmującym pierwszy weekend lutego (4-6.2). Do Paryża polecicie na pokładach samolotów linii easyJet z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety od piątku do niedzieli zapłacicie tylko 195 PLN/os.

W Paryżu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Kyriad Paris 13 – Italie Gobelins, który znajduje się nieopodal paryskich katakumb. Z lotniska w okolice miejsca noclegowe dojedziecie (z przesiadką) pociągiem oraz metrem.

Termin podróży: 4 – 6 lutego
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za okołoweekendową wycieczkę do Paryża zapłacicie 468 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 545 PLN/2 osoby/2 noce

W Paryżu rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Kyriad Paris 13 – Italie Gobelins, gdzie zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Paryżu

Paryż przez wiele osób uważany jest za stolicę świata – sądząc po tłumach turystów, których można napotkać w stolicy Francji, jego popularność nie słabnie. Skorzystajcie z tego przewodnika, dzięki któremu zwiedzanie Paryża będzie łatwiejsze. Poprowadzi was za rękę przez główne – i nieco mniej oczywiste – atrakcje miasta.

Tradycja nakazuje, aby ze stolicy Francji przywieźć miniaturową figurkę przedstawiającą wieżę Eiffla – lepszą pamiątką będzie jednak zdjęcie spod budowli lub z jej szczytu. Jakie jeszcze miejsca warto uwiecznić na fotografii? Proponuję wycieczkę i sesję w okolicy Łuku Triumfalnego, przed słynną piramidą znajdująca się nad Luwrem oraz nieopodal teatru Moulin Rouge i ściany zakochanych – Le Mur des Je t’aime.

Jeżeli zgłodniejecie, udajcie się na stek do restauracji Chez Kelly lub na zupę cebulową do Cafe des Deux Moulins. Więcej rekomendacji na temat jedzenia znajdziecie w tym temacie na forum.

Foto: Soroush Karimi / Unsplash.com
Foto: Jakub Barzycki / Shutterstock
Luwr
Foto: mitchharrold / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »