Fly4free.pl

Weekend w Barcelonie za 561 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Warszawy i noclegi w hotelu

561 PLN
Oferta wyprzedana
Barcelona widok na miasto
Foto: Ale Argentieri / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć na własny oczy słynnej katedry Sagrada Família oraz przespacerować się alejkami pięknego Park Güell, niech jak najszybciej nadrobi zaległości. A okazja zaplanowania wycieczki do stolicy Katalonii nadarza się właśnie dziś. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego udacie się w terminie obejmującym ostatni weekend kwietnia (22-24.04). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Pamiętajcie, że w najniższej kwocie podróżować będą osoby z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Barcelonie zakwaterowani będziecie w hotelu El Jardi, który znajduje się nieopodal deptaku La Rambla. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Liceu) dojedziecie z przesiadką autobusem nr A1 oraz metrem (linia L3).

Termin podróży: 22 – 24 kwietnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 561 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 657 PLN/2 osoby/2 noce

W Barcelonie proponuję wam noclegi w hotelu El Jardi, który znajduje się w samym centrum miasta. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »