Fly4free.pl

Weekend w Barcelonie za 220 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Krakowa i nocleg w hotelu

220 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: R.M. Nunes / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie przegapcie takiej okazji i wybierzcie się do wspaniałej stolicy Katalonii na klasyczny weekend. Wiele atrakcji Barcelony znajduje się blisko siebie – sprawdźcie, czy będziecie w stanie zobaczyć je wszystkie w trakcie wycieczki obejmującej dni wolne od pracy.

Nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego udacie się z krakowskiego lotniska w Balicach, w terminie obejmującym ostatni weekend marca (26-27.3). Do Barcelony i z powrotem polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety (sobota-niedziela) zapłacicie tylko 88 PLN/osoba – w takiej cenie polecą wszyscy chętni, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Barcelonie zakwaterowani będziecie w hotelu Adagio Gastronomic, który znajduje się w sąsiedztwie deptaka La Rambla i stacji metra Liceu. Z lotniska El Prat w okolice miejsca noclegowego dojedziecie (z przesiadką) autobusem A1 oraz linią metra L3 za 7,1 EUR (ok. 32 PLN).

Termin podróży: 26 – 27 marca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz nocleg w hotelu zapłacicie 220 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 175 PLN/2 osoby

Kraków – Barcelona – Kraków »

Hotel 264 PLN/2 osoby/noc

Tę jedną noc w stolicy Katalonii rekomenduję wam spędzić w hotelu Adagio Gastronomic, który znajduje się w samym centrum miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z prysznicem. Dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Krótka wycieczka do Barcelony

Aby móc w pełni wykorzystać czas w stolicy Katalonii, przed wyjazdem zapoznajcie się z listą głównych atrakcji miasta. Dodatkowo po przyjeździe zaopatrzcie się w bilet T-10 (na 10 jednorazowych przejazdów), dzięki któremu zaoszczędzicie nieco euro na korzystaniu z komunikacji miejskiej. Natomiast kiedy zrobicie się głodni, udajcie się do jednego z polecanych i sprawdzonych (przez naszych użytkowników) barów w stolicy Katalonii.

barcelona
Foto: V_E / Shutterstock
Barcelona widok na miasto
Foto: Ale Argentieri / Shutterstock.com
Foto: BAHDANOVICH ALENA / Shutterstock.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »