Fly4free.pl

Weekend w Atenach za 281 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 4* hotelu

281 PLN
Oferta wyprzedana
ateny
Foto: kudla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ateny to miasto będące kolebką europejskiej kultury. Jeśli polujecie na weekendowe wyjazdy, grecka stolica będzie idealnym kierunkiem na interesujący city break. Zobaczycie słynny Akropol, skosztujecie lokalnej kuchni oraz odwiedzicie port w Pireusie.

Na wycieczkę udacie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z warszawskiego lotniska w Modlinie. Do Grecji polecicie w dniach 4-6 marca (piątek – niedziela). Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

4* Art Hotel Athens, w którym się zatrzymacie, mieści się w odrestaurowanym budynku z lat 30. XX wieku, usytuowanym w centrum miasta, kilka minut spacerem od stacji metra Omonia.

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie zaledwie 281 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 223 PLN/2 osoby

W greckiej stolicy polecam zatrzymać się w 4* Art Hotel Athens, który oferuje klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami i WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Atenach

Ateny to niezwykle interesujące miasto położone u stóp Akropolu. W stolicy Grecji polecam odwiedzić Akropol wraz z muzeum, Aeropag, Agorę oraz muzeum archeologiczne. Najlepsze zdjęcia z wyjazdu? Wybierzcie się na jedno ze wzgórz (rekomenduję Filopapposa), by rozkoszować się wspaniałą panoramą metropolii.

Grecja to także pyszna, lokalna kuchnia. Warto zatrzymać się w jednej z licznych restauracji, np. w Liondi Traditional Greek Restaurant, gdzie musicie skosztować mięsnego souvlaki.

„Mega pyszne jedzenie, świetna atmosfera. Polecam talerz na 2 lub 4 osoby, można spróbować najbardziej popularnych specjałów, porcja nie do przejedzenia. Wszystko świeże i smaczne.” – rekomenduje „ – rekomenduje czytelnik portalu Tripadvisor.

Tekst powstał przy wsparciu partnera: Greckiej Organizacji Turystycznej.

dziewczyna w atenach
Foto: sarra22 / Shutterstock
ateny nocą
Foto: cge2010 / Shutterstock
widok na akropol
Foto: milosk50 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Zobaczcie, jak dostać się z lotniska do centrum Aten.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »