Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Amsterdamie za 845 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4* hotel w centrum

845 PLN
amsterdam kanały
Foto: kavalenkava : Shutterstock
A może na weekend do stolicy Holandii? Udajcie się do Amsterdamu, który bez wątpienia jest jednym z najciekawszych miast na Starym Kontynencie. Zobaczcie słynne Rijksmuseum, odwiedźcie zabytkowe centrum i przepłyńcie się klimatycznymi kanałami.

Do Holandii wybierzecie się w terminie 3-5 grudnia (sobota-poniedziałek). Wasza podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku w Warszawie (Modlin). Skorzystacie z usług linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat będziecie podróżować z bagażem podręcznym.

Z Eindhoven do Amsterdamu dostaniecie się autobusem (od 34,99 PLN w jedną stronę/osobę) lub pociągiem (od 12,90 EUR w jedną stronę/osobę). W stolicy zatrzymacie się w 4* hotelu The Delphi, który mieści się w centrum miasta.

Termin podróżygrudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony, transfery oraz zakwaterowanie zapłacicie 845 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 1181 PLN/pobyt/2 osoby

Wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu The Delphi. Obiekt wyróżnia się lokalizacją w samym centrum Amsterdamu. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 66 PLN/osoba

Odkryjcie sztukę plenerową Amsterdamu i zobaczcie lokalną kulturę. Wybierzcie się na spacer po dzielnicy De Pijp.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »