Fly4free.pl

Przedłużony weekend na Cyprze za 418 PLN. Loty do Larnaki z Katowic i hotel blisko plaży

418 PLN
Foto: Lena Havryliuk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Krótki wyjazd na słoneczną śródziemnomorską wyspę w cenie pobytu nad Bałtykiem? Żaden problem! Wystarczy, że skorzystacie z przygotowanej przeze mnie oferty i już za parę dni będziecie cieszyć się z wypoczynku na Wyspie Afrodyty.

Najważniejsza informacja to ta, że na Cypr udacie się w marcowym terminie obejmujący dni wolne od pracy (piątek-poniedziałek). Wycieczkę do Larnaki rozpoczniecie i zakończcie na lotnisku w Pyrzowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Pamiętajcie, że w najniższej kwocie podróżować będą osoby z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Larnace zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Blazer Residence, który mieście się w centrum miasta, nieopodal plaży Finikoudes . Z lotniska w okolice oferowanego noclegu dojedziecie autobusem nr 425.

Termin podróży: 11-14 marca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 418 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 364 PLN/2 osoby

Katowice – Larnaka – Katowice »

Hotel 472 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Balzer Residence. Zakwaterowani będziecie w studio składającym się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 255 PLN/3 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »