Fly4free.pl

Tanio! Wczasy w Turcji w 5* hotelu z all inclusive za 1011 PLN. Wyloty z 5 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: muratart / Shutterstock
od
1011 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.12.2022 - 23.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed świętami chciałbyś wybrać się na beztroskie wczasy? Masz ochotę, by zrelaksować się w słonecznej Turcji? W takim razie proponuję ci urlop w 5* hotelu z komfortową formułą all inclusive.

Do Turcji polecisz w terminie 17-23 grudnia. Jako miejsce wylotu możesz wybrać jedno z 5 polskich miast. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oaz podręcznym.

Urlop spędzisz w 5* hotelu Doganay Beach Club, który zlokalizowany jest w miejscowości Alanya. Obiekt mieści się tuż przy prywatnej plaży. Na miejscu znajdziesz kompleks basenów, strefę spa oraz bogate zaplecze sportowe. Wszystkiego dopełni komfortowa formuła all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Gdańska, Wrocławia, Poznania, Katowic i Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 234 PLN/osoba

Będąc na urlopie, wybierz się na wycieczkę! Odwiedź oceanarium i Stare Miasto w Antalyi, a bilet wstępu kup z wyprzedzeniem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »