Fly4free.pl

Wczasy w Grecji: tygodniowe all inclusive w hotelu z basenem na Lesbos za 2462 PLN. Wylot z Katowic

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PNIK / Shutterstock
od
2354 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.09.2022 - 28.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpocznijcie na mniej znanej wyspie w Helladzie! Skorzystajcie z oferty biura podróży Rainbow i zrelaksujcie się na wspaniałym Lesbos, gdzie zatrzymacie się w świetnym hotelu z formułą all inclusive.

Na urlop do Grecji udacie się w terminie 21 – 28 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic na wyspę Lesbos, a w cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Wczasy spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Belvedere. W pobliżu znajduje się plaża, a na terenie obiektu skorzystacie z przepięknego basenu. Dzięki ofercie all inclusive, zapleczu sportowo-rekreacyjnemu, a jednocześnie kameralnej atmosferze, będzie gwarancją udanych wakacji zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób spragnionych relaksu i wyciszenia.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »