Fly4free.pl

Wczasy na Zanzibarze: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 5899 PLN. Wylot z Katowic

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
5899 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.11.2022 - 04.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj piękno Tanzanii! Odpocznij na malowniczych plażach i do tego zrelaksuj się w świetnym 4* hotelu. Tym razem nie musisz martwić się rolą organizatora wyjazdu, ponieważ wszystkim zajmie się biuro podróży Itaka.

Na Zanzibar wybierzesz się w terminie 27 listopada – 4 grudnia. Czeka cię lot z Katowic, na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany.

W Tanzanii zrelaksujesz się w 4* hotelu Dongwe Club Vacanze, który został zlokalizowany bezpośrednio przy plaży. Do twojej dyspozycji będzie odkryty basen z widokiem na ocean, taras słoneczny, zielony ogród, wieczory muzyczne i bogate zaplecze sportowe. W pokoju znajdziesz prywatną łazienkę, klimatyzację oraz taras lub balkon. Wszystkiego dopełni wyżywienie z komfortową formułą all inclusive.

Termin podróży: listopad/grudzień
Wylot z: Katowic
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 430 PLN/osoba

Jedną z obowiązkowych atrakcji na wyspie jest tzw. „blue safari”. W czasie rejsu będziesz miał okazję odkryć niesamowite cuda ukryte pod wodą!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »