Fly4free.pl

Wczasy na Zanzibarze: urlop 4* hotelu z all inclusive od 5871 PLN. Wyloty z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: In Green/Shutterstock
od
5871 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
05.10.2022 - 13.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zrelaksujcie się nad Oceanem Indyjskim! Jeśli marzy wam się egzotyczny urlop bez żadnych zmartwień, skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wczasów na rajskim Zanzibarze. Na miejscu odpoczniecie w 4* hotelu z formułą all inclusive, a organizacją całego wyjazdu zajmie się biuro podróży Rainbow.

Na afrykańską wyspę udacie się w terminie 5 – 13 października. Na Zanzibar polecicie z Warszawy, na pokładzie samolotu wyczarterowanej linii lotniczej. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany.

W 4* My Blue Hotel czekają na was świetne warunki do wypoczynku. Kompleks zlokalizowany jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z odkrytego basenu, tarasu słonecznego oraz bogatego zaplecza animacyjnego. Obiekt oferuje komfortowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami oraz balkonem lub tarasem.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 440 PLN/osoba

Jedną z obowiązkowych atrakcji na wyspie jest tzw. „blue safari”. W czasie rejsu będziecie mieli okazję odkryć niesamowite cuda ukryte pod wodą!

Zarezerwujcie atrakcje!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »