Fly4free.pl

Wczasy na Zanzibarze: tydzień w 4* hotelu z all inclusive soft za 5799 PLN. Wylot z Katowic

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
od
5799 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
13.11.2022 - 20.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tej jesieni zrelaksujcie się w Tanzanii! Zostawcie chłodne, jesienne dni za sobą i skorzystajcie ze świetnej oferty biura podróży Itaka! Odpocznijcie na rajskich plażach i delektujcie się malowniczymi widokami.

Na afrykańską wyspę udacie się w terminie 13 – 20 listopada. Na Zanzibar polecicie z Katowic, na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany.

Na Zanzibarze będziecie zakwaterowani w świetnym 4* hotelu Veraclub Sunset Beach. Kompleks został zlokalizowany przy plaży. Na miejscu skorzystacie z odkrytego basenu, tarasu słonecznego oraz bogatego zaplecza sportowego. Obiekt oferuje komfortowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami, klimatyzacją i telewizją.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Katowic
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Itaka.pl

Atrakcje 437 PLN/osoba

Jedną z obowiązkowych atrakcji na wyspie jest tzw. „blue safari”. W czasie rejsu będziecie mieli okazję odkryć niesamowite cuda ukryte pod wodą!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »