Fly4free.pl

Wczasy na greckiej wyspie Samos: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2249 PLN. Wylot z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Milos Vucicevic
od
2249 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.06.2022 - 08.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Grecja słynie z przepięknych plaż i świetnej pogody, czyli idealnych warunków do beztroskiego relaksu z drinkiem w ręku. Macie ochotę na odpoczynek z formułą all inclusive? W takim razie wybierzcie się na Samos przed rozpoczęciem wysokiego sezonu turystycznego.

W podróż na Samos udacie się w terminie 1-8 czerwca. Do Grecji polecicie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczych Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym z Warszawy. Na miejscu będziecie zakwaterowani w 4* hotelu SUNEO Hydrele Beach. Obiekt dysponuje komfortowymi pokojami, bogatą ofertą rekreacyjną i jest przyjazny dla rodzin z dziećmi. Będziecie mogli korzystać z basenu zewnętrznego, strefy spa i komfortowego wyżywienia all inclusive. Kompleks posiada dobre opinie dotychczasowych gości. Co więcej, plaża znajduje się zaledwie 50 metrów od ośrodka.

Termin podróży: 1-8 czerwca
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »