Fly4free.pl

Wakacyjny tydzień w Mostarze za 446 PLN. Loty z Berlina + noclegi

446 PLN
Mostar
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Macie w planach podróż na Bałkany? Jeśli tak, to koniecznie skorzystajcie z tej oferty. Cena jest naprawdę atrakcyjna.

W podróż wyruszycie z Berlina na pokładzie niskokosztowego przewoźnika Wizz Air z bagażem podręcznym. Sierpień to okres, w trakcie którego nie powinniście się martwić o pogodę. Pamiętajcie, że przylatujecie do Tuzli. Proponowane przeze mnie zakwaterowanie znajduję się w jednym z najsłynniejszych miast tego kraju – w Mostarze. Opcji na pokonanie tego dystansu (podróż autobusem trwa około 5 h) jest wiele, i wiążę się to z dodatkowymi kosztami (ceny biletów zaczynają się od 50 PLN w jedną stronę). Szczegóły sprawdźcie tutaj. Najlepszym rozwiązaniem będzie jednak wynajem samochodu już na lotnisku. Ceny zaczynają się od 128 PLN za dzień, a do Mostaru dojedziecie już w około 3,5 h. Na cenę pakietu składają się zarówno bilety lotnicze (129 PLN/os), jak i koszt noclegu (317 PLN/os.), o ile podróżują 2 osoby.

Pensjonat Old Bridge Room położony jest w samym centrum miasta Mostar, w odległości jedynie 300 metrów od słynnego Starego Mostu. Na miejscu czeka na was pokój z prywatną łazienką. Za 7 noclegów, przy pobycie 2 osób, zapłacicie 633 PLN.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »