Fly4free.pl

Wakacyjny city break w Neapolu za 662 PLN. Loty (z weekendem) z Wrocławia i 3 noclegi

662 PLN
Oferta wyprzedana
sorrento
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W rewelacyjnym terminie obejmującym dni wolne od pracy, a do tego w szczycie sezonu urlopowego! Nie przegapcie okazji i wybierzcie się do Neapolu, gdzie poza miejską eksploracją oraz zwiedzaniem (na przykład Pompei), spróbujecie jednej z najlepszych pizz na świecie!

Do Włoch udacie się w piątek (5 sierpnia) z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika, a do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie w poniedziałek (8 sierpnia). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Neapolu zatrzymacie się w 3* hotelu Diamond, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego (Napoli Porta Nolana). Z lotniska do centrum miasta bezpośrednio dojedziecie autobusem za 5 EUR.

Termin podróży: 5 – 8 sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz pobyt w 3* hotelu zapłacicie 662 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 690 PLN/2 osoby

Wrocław – Neapol – Wrocław »

Hotel 634 PLN/2 osoby/3 noce

W Neapolu proponuje wam noclegi w 3* hotelu Diamond. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »