Fly4free.pl

Wakacje w Barcelonie za 966 PLN. Loty (bez WDC) z Wrocławia i 3 noclegi w hotelu ze śniadaniami

966 PLN
Oferta nieaktualna
kobieta w Barcelonie
Foto: RossHelen/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i już dziś zaplanujcie podróż w okresie letniej przerwy w nauce do wspaniałej Barcelony. Niech smaczku doda fakt, że do miasta słynącego z architektonicznych dzieł Antonio Gaudiego udacie się w terminie obejmującym weekend (piątek-poniedziałek)!

Do stolicy Katalonii wylecicie 19 sierpnia z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika, a do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie 22 sierpnia. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety dostępne są dla wszystkich, a do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Barcelonie zakwaterowani będziecie w hotelu Amrey Sant Pau, który położony jest w sąsiedztwie ogrodów Can Miralletes. Z lotniska El Prat w okolice miejsca noclegowego (przytanek Guinardó) dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN.

Termin podróży: 19 – 22 sierpnia
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 966 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1053 PLN/2 osoby/3 noce

W Barcelonie rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu Amrey Sant Pau, który od słynnej Sagrada Família oddalony jest o nieco ponad 1 km. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »