Fly4free.pl

Wakacyjne loty do Tel Awiwu z Katowic za 232 PLN (318 PLN bez WDC)

232 PLN
Tel Awiw
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: StockStudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Skorzystajcie z propozycji i wybierzcie się w wakacje do Izraela. Odwiedzicie położony nad Morzem Śródziemnym Tel Awiw.

Dobra okazja aby w szczycie sezonu (14-25 sierpnia) spędzić urlop w słynącym z bogatej historii, miejsc kultu religijnego oraz doskonałych warunków do wypoczynku Izraelu. O tej porze roku możecie być niemal pewni słonecznej pogody i wysokich temperatur. Podpowiedź jak tanio zwiedzić ten kraj znajdziecie tutaj. Dwa tygodnie wydaje się długim okresem na podróż, ale jest wiele do zwiedzania. W waszym planie zwiedzania powinny się znaleźć takie miejsca jak Hajfa, Nazaret i Jerozolima. Możecie również rozważyć wycieczkę nad Morze Martwe.

Pamiętajcie, że w najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Pensjonat Mamis Place leży ok. 1,5 km od plaży. Każdy pokój obejmuje łazienkę. Na wyposażeniu znajdziecie telewizor z płaskim ekranem i kuchenkę mikrofalową i dostęp do WiFi. W niektórych pokojach znajdziecie również kuchnię ze zmywarką do naczyń i piekarnikiem.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »